CS

EN

Partneři
EKOL Brno
Brněnská firma podnikající v oblasti tepláren, elektráren, průmyslové a komunální energetiky.
 
Equinox
Pokud chcete něco z karbonu, tak volte Equinox!!! Ze zcela nové nabídky na letošní rok jsem si vybral set s názvem Flow-x : pár 80 ráfků a diskové kolo. Pokud chcete něco z nabídky Equinox, neváhejte mě kontaktovat na filip.ospaly@eqnx.co.

FORD
Díky spolupráci České triatlonové asociaci a Ford Motor Company můžu používat vůz Ford Galaxy, který nejen mě ale i celou mou rodinu spolehlivě odveze na trénink, závod i dovolenou.

Argon 18
Děkuji oficiálnímu dealerovi Krystiánu Hynkovi (Future Cycling) a prémiovému prodejci LBS Sport, že můžu v letošní sezóně sedlat kola značky Argon 18. Konkrétně modely E-118 NEXT a Nitrogen. ARGON 18 je kanadský výrobce rámů prvotřídní kvality s 25-letou tradicí, jehož zakladatelem je bývalý špičkový závodník Gervais Rioux. Výrobce, který neustále inovuje a vyvíjí produkty mimořádných vlastností. Kola Argon 18 jsou vysoce ceněna pro svůj precizní design a vyvážené vlastnosti.
Kiwami
Novozélanďan Craig Watson se po skončení kariéry usadil ve Francii a začal vyrábět závodní oblečení. Kdo lépe by měl znát potřeby závodníků než jeden z nás? Te široké nabídky produktů jsem si oblíbil model Prima a to jak v jednodílném provedení, tak pak především v kombinaci šortky a tílko. V letošním roce přichází fr. výrobce s novinkou - kompresním modelem Spider.
Enervit
Italský výrobce sportovní výživy. Na český trh dodává Enervit společnost Vitar Sport. Používám: pitný režim - nápoj G instant a Potassio magnesio, regenerace - R2, Gymline BCAA, HP Muscle Recovery, energie - Power Sport, Sport Gel, Enervitene Competition.

New balance
Firma Aspire na náš trh mj. dodává široký sortiment sportovní obuvi a textilu se značkou New Balance. Používám jen to nejlepší, tj. všechno.


Sidi
Italský výrobce cyklistické obuvi. Používám modely Ergo 3 Carbon při tréninku, T-3 Carbon Compositepři závodech a Dragon 3 Carbon SRS při vyjížďce na MTB.

Tufo
Český výrobce galusek a plášťovek. Používám galusky ELITE PULSE při závodech a plášťovky ELITE Road při tréninku.
Blue seventy
Neopreny špičkové kvality, které na český a slovenský trh dodává Petr Vabroušek(www.petrvabrousek.eu) . Používám aktuální špičku na trhu topmodel Helix TST a doplňky Body Glide, pás na čip, neoprénové návleky na špičky cyklistických bot.

Zdraviafitness.cz
nový internetový obchod, který nabízí nejenom vysoce kvalitní sortiment z oblasti fitness a zdravého životního stylu, ale také poradenské služby v oblasti specializované výživy. A to zcela zdarma!

Uvex
Uvex je renomovaná značka, s více jak 80-ti letou historií. Její hlavní motivací je důsledná ochrana lidského zdraví, s důrazem na technickou dokonalost a funkci. Používám helmy Race 6 a Ultrasonic race a širokou škálu sportovních brýlí.

Dres.cz
Brněnská firma, která vám ušije sportovní dres na zakázku.

Atex
Český výrobce oblečení pro cyklistiku, fitness, aerobic a volný čas. Používám: celou škálu cyklistického oblečení a oblečení pro běh a fitness.

Fitsport
Firma Fitsport-komplex s.r.o. patří v České republice mezi významné velkoobchody se sportovní výživou a doplňky.

SLS3
kompresní podkolenky SLS3 používám jednak při cestování, kdy při dlouhém sezení např. v letadle nohy tolik "nenatékají" a cesta není tak pro organismus zatěžující. A kompresní podkolenky si na nohy natáhnu v závodní den hned po probuzení a sundám je až těsně před startem - nohy jsou tak pro závod perfektně připraveny. Na český trh dodává Petr Vabroušek.

GALANT
Reklamní a marketingová agentura.

Partneři

webDvorak