Triathlon kemp Calpe 6.3. – 16.3. 2017

31.01.2017

PROČ?
Každý jede na kemp protože se chce připravit na sezonu a nebo si jen vylepšít fyzickou kondici. Ale naším cílem je to, aby jste se nejenom zlepšili a zjistili, že vašemu tělu k tomu nestačí objem a intenzita tréninku, ale jsou to i detaily ve výživě, regeneraci, spravném zapojení celého těla a regenerace především. Na kempu budou přednášky na toto téma jak od Filipa tak i tréninky a přednášky od Dominika. Dozvíte se věci, které v žádné učebnici či příručce najít ani nemůžete.

KDE ?
Destinace Calpe - už vím, pro č se sem sjíždějí pro tour týmy. Není to jen díky 330 slunečným dnům v roce a ideálním teplotám i v zimním období. To, ale zjistíte sami při výběhu kolem moře nebo na kole v horách . Do Calpe se dopravime busem z letiště ve Valencii kde přistaneme s jedním mezipřistáním.

ZA KOLIK ?
V ceně je ubytování v plně vyb avených apartmánech včetně vlastní pračky, takže není potřeba balit velkou tašku J Jídlo si po ránu každý připravíme ve své kuchyni. V blízkosti je vélká Mercadona kde seženete i vše co je potřeba. O večeře se postaráme J a pozor jako novinku na regeneraci budete mit možnost denně ulevit svým nohoum v NORMATEC usa regeneračních nohavicích. Každý samozřejmě dostane welcome pack od HTW a ENERVIT. V průběhu kempu nám bude k dispozici vůz FORD od partnera kempu Ford Motor Company, Česká Republika.
EUR 1.000,-

Informace ke stažení.

Zobrazeno: 3941×
<< Zpět
Email

filip@ospaly.cz

Sledujte nás
webDvorak