Partneři
PartneřiEKOL Brno
Brněnská firma podnikající v oblasti tepláren, elektráren, průmyslové a komunální energetiky.
EMME
Český výrobce plaveckých brýlí a ostatních plaveckých potřeb. Používám modely Sydney a Mexico, packy, ploutve, čepičku Silicone Line, suchý ručník a plavky. Firma eMMe je mým osobním sponzorem již jedenáct let!!! Děkuji mockrát.

CANNONDALE
V letošním roce budu sedlat na hákových závodech model Super Six HiMod 2 Red: rám vážící pouhých 890 gramů má jedinečný poměr tuhosti k váze, je živý a má komunikativní jízdní projev. Supersix je stvořen k vyhrávání. A na bezhákových závodech mě uvidíte na Slice HiMod 2 SRAM Red : Kolo Slice je lídrem ve světě triatlonu. Má nejlepší aerodynamické tvary na světě spolu s velmi nízkou hmotností celého rámu a dokonalým přenosem síly z pedálů. K tomu vzpěry S.A.V.E., které dovolují závodníkovi šetřit síly na běh. Nevyhrajte pouze závod...Demoralizujte je.

CRAFT
Jedna z předních firem vyrábějících funkční prádlo, které vyvíjí již od 70. let 20. století. Do České republiky dováží firma Vavrys CZ, s.r.o.
Enervit
Italský výrobce sportovní výživy. Na český trh dodává společnost Vitar, s.r.o.. Používám: pitný režim - nápoj G instant a Potassio magnesio, regenerace - R2, Gymline BCAA, HP Muscle Recovery, energie - Power Sport, Sport Gel, Omega 3 complex.
Equinox
Pokud chcete něco z karbonu, tak volte Equinox!!! Z nabídky jsem si vybral ráfky RT33 na hákové závody a kombinaci přední loukotě a disku WH92 na bezhákové závody.
Kiwami
Novozélanďan Craig Watson se po skončení kariéry usadil ve Francii a začal vyrábět závodní oblečení. Kdo lépe by měl znát potřeby závodníků než jeden z nás? Jsem nesmírně rád, že bezkonkurenční závodní model Amphibian 008 můžu v letošní sezóně používat při všech svých startech – Kiwami obléká českou reprezentaci, EKOL Team i Sartrouville Team, za který závodím ve francouzské Grand Prix.

New balance
Firma Aspire na náš trh mj. dodává široký sortiment sportovní obuvi a textilu se značkou New Balance. Používám jen to nejlepší, tj. všechno.


Sidi
Italský výrobce cyklistické obuvi. Používám modely Ergo 2 Carbon při tréninku, T-2 Carbon Compositepři závodech a Dragon 2 Carbon SRS při vyjížďce na MTB.

Tufo
Český výrobce galusek a plášťovek. V nabídce firmy se nově objevila i celokarbonová kola, která společně s jejich galuskami vytvoří jeden celek, na kterém je nádhera jezdit. Používám celokarbonové ráfky Cyclone s galuskami ELITE Pulse. Na trénink volím plášťovky C Elite Ride 23.
Blue seventy
Neopreny špičkové kvality, které na český a slovenský trh dodává Petr Vabroušek(www.petrvabrousek.eu) . Používám aktuální špičku na trhu topmodel Helix TST a doplňky Body Glide, pás na čip, neoprénové návleky na špičky cyklistických bot.
Contact
Brněnská firma zabývající se mj. výrobou cyklistického oblečení a v dohledné době i funkčního prádla.

Uvex
Uvex je renomovaná značka, s více jak 80-ti letou historií. Její hlavní motivací je důsledná ochrana lidského zdraví, s důrazem na technickou dokonalost a funkci. Používám helmy FP1 a FP2 a širokou škálu sportovních brýlí.

Atex
Český výrobce oblečení pro cyklistiku, fitness, aerobic a volný čas. Používám: celou škálu cyklistického oblečení a oblečení pro běh a fitness.
Fitsport
Firma Fitsport-komplex s.r.o. patří v České republice mezi významné velkoobchody se sportovní výživou a doplňky. Dále se zabývá konzultační a poradenskou činností, měření na Bodystatu, Prodejna: Boby Centrum, Sportovní 2a, Brno. Používám a využívám: především výrobky značek JAMIENSON, Scandy Sport, měření na Bodystatu, konzultační a poradenskou činnost.

SLS3
kompresní podkolenky SLS3 používám jednak při cestování, kdy při dlouhém sezení např. v letadle nohy tolik "nenatékají" a cesta není tak pro organismus zatěžující. A kompresní podkolenky si na nohy natáhnu v závodní den hned po probuzení a sundám je až těsně před startem - nohy jsou tak pro závod perfektně připraveny. Na český trh dodává Petr Vabroušek.

GALANT
Reklamní a marketingová agentura.
Copyright 2010, www.ospaly.cz
dvorka
byDvorka