TRIATLON

Novinky

Běžecké závody

04.04.2013

Termíny mých oblíbených jarních běžeckých závodů mi letos neseděli (nebo nesedí): Běh Lužánkami v době, kdy jsem byl na soustředění, Běh kolem Myslivny jsem neběžel kvůli nevhodnému terénu a běh Velká Morava bude v době, kdy budu na Kick-off v St.Pöltenu pro Ironman 70.3 Austria. Proto zamířím za kvalitním během do zahraničí a v neděli se zúčastním běhu Devin - Bratislava (11,625km).

Triatlonista roku

23.03.2013

Jarní soustředění

17.03.2013

Osmi denní soustředění v Chorvatsku zaměřené na cyklistiku proběhlo podle plánu a s 900km v sedle a 120km po vlastních jsem se vrátil domů spokojen. Teď už jen ,aby i u nás bylo tepleji a mohl jsem na to navázat:)

Všechnopárty a Travel Journal

27.02.2013

Jelikož závody jsou až za dlouho (viz sekce termíny) a není tak o čem psát, zvu vás ke sledování zábavného pořadu Karla Šípa Všechnopárty. V díle, který se odvysílá v pátek 8.3. od 21:30 na ČT1 bude řeč i o triatlonu. Stejně tak o něm uslyšíte i v pořadu Travel Journal stanice HD+ zde.

EKOL Superprestige Brno, MČR

16.09.2012

Po neúspěších z počátku září na amerických závodech jsem si spravil chuť na brněnské EKOLSUPERPRESTIGI. Zde jsem vybojoval svůj desátý titul mistra ČR na olympijských tratích, vyhrál letošní Český pohár a prodloužil svou neporazitelnost na 12 sezón - od roku 2001 jsem nebyl na území ČR poražen žádným českým závodníkem.

Ironman 70.3 Germany (GER)

12.08.2012

Sérii šesti vítězných závodů mi ukončili moji soupeři na Ironman 70.3 Germany, kde jsem obsadil až 6. místo.

ČP Tábor

29.07.2012

"U mě stále dobrý":))) Závod českého poháru v Táboře (sprinttriatlon) : 1.Ospalý,
2.Fádum (HUN), 3.Řenč.

ČP Mělník

21.07.2012

"U mě dobrý":))) Závod českého poháru v Mělníku (sprinttriatlon) : 1.Ospalý 56:38, 2.Krňávek +40", 3.Kubínek +59". Dalším mým startem bude nedělní závod českého poháru v Táboře.

Ironman 70.3 Haugesund (NOR)

08.06.2012

1. Ospaly 3:47:22, 2. Henning -7:02, 3. Sensvilt -10:11. Z vody podle předpokladů Rasmusovi v patách. Po 10min jizdy na kole jsem sel pred nej. Za dalších 10min jsem šel před něj, když jsem se pak otočil už za mnou nebyl. Do depa jsem přijel s naskokem 4:21 před domácím Snislveitem a 5:30 před Rasmusem. Na první obrátce běhu byl můj náskok uz cca 7min a nebylo co řešit:-))

Ironman 5150 Berlin (GER)

01.06.2012

Bezhákový olymijský triatlon. 1. Ospalý, 2. Amberger(AUS), 3. Prochnow(GER).  Když je kvalitně natrénováno, tak není co řešit;-) Plavání v 5ti členné skupině.  Během prvních 15.km kola sice Amberger najel 60s, ale pak už do konce cyklistiky jen dalších 15s. Na 3.km běhu měl už jen 30s a na 7.km jsem byl už první!;-)