TRIATLON

Novinky

Ironman Florida

06.11.2013

Můj první start na dlouhých tratích - 3. místo a čas 7:58:44. Trochu statistiky : první Čech pod 8 hodin a po Němci Sebastianu Kienlem jsem druhý, kdo dal dlouhý triatlon pod 8hodin při své premiéře na těchto tratích. Sebi měl v Rothu 2010 čas 7:59:07 :)

Ironman 70.3 Miami

28.10.2013

Při závodě v Miami jsem nestačil jen na obhájce titulu a etošního vícemistra světa na těchto tratích, Novozélanďana Terenza Bozzone. Jak s druhým místem, tak s mezičasy 24:04 - 2:05:19 - 1:11:42  jsem maximálně spokojen.

Běh Moravský Krumlov

21.10.2013

Cíl mého startu na sobotním běžeckém závodě v Moravksém Krumlově - Rakšicích byl překonání traťového rekordu (8,5km - 27:54). Za ideálního počasí - jasno, 14´C a trošku větru - se to podařilo a nový rekord má hodnotu 26:42.

Ironman 70.3 Pays D´Aix

23.09.2013

Skvělý víkend v Aix-en-Provance : slunné počasí, dopoledne do 20´C, odpoledne přes 25´C. Nadherná krajina, skvělé víno a k tomu vítězství v závodě - to nemělo chybu!:)))

XL Triathlon Gérardmer

10.09.2013

V sobotu se ve francouzském Gérardmeru uskutečnil XL Triathlon na tratích středního triatlonu s převýšením na cyklistické části 1900m a já jsem obsadil 2.místo. V neděli jsm se postavil na start DO Triathlon na tratích olympijského triatlonu, kde čekalo na závodníky během cyklistiky 990 výškových metrů. Na tomto závodě jsem obsadil 7. místo.

Ironman 70.3 Norway

08.07.2013

Tak nějak si představuji ideální závod - vylézt první z vody, během prvních kilometrů na kole odpárat ty, co se mnou v plavání byli schopni držet tempo, do depa dojet s náskokem přes tři minuty a v cíl proběhnout v traťovém rekordu skoro pět minut před druhým:)))

Citytriathlon Heilbronn

24.06.2013

Sice jsem skončil druhý, ale, jak jsem den před závodem na tiskovce řekl: asi budu radši druhý, protože druhý dostane peníze, než první, který bude muset peníze dávat :))) Vítěz Citytriathlon Heilbronn totiž dostane na rok zapůjčené Audi a první, co musí člověk s novým autem udělat je dojet k pumpě a natankovat...

Ironman 70.3 Austria

22.05.2013

Neděle 26.5. od 7:00 Ironman 70.3 Austria a má snaha o čtvrté vítězství v řadě. Live na www.ironman.com. Předzávodní články na www.triatlet.cz si můžete přečíst zde a zde.

66. ročník běhu Devín-Bratislava

07.04.2013

66. ročník běhu Devín-Bratislava a mé 3.místo. S časem 35:59 na 11625m ve třístupňovém chladu jsem maximálně spokojen. Výsledky zde>>