AKCE

Calpe 2019

12.04.2019

Již potřetí jsme pro jarní přípravu vybrali město Calpe na španělském pobřeží cca 100km jižně od Valencie. Ideální podmínky především pro cyklistiku nám dovolí najezdit kilometry, na kterých se pak bude stavět v přípravě na závody. Objemy ve vodě a v běžeckých botách mají všichni už v sobě ze zimy =  tady je to s plaváním o regeneraci a technice a v běhu o využití ideálních podmínek pro přechodové tréninky. Od 8. do 19. dubna najdete Here To Win team a jejich příznivce ve Španělsku:)

Calpe 2018

26.01.2018

Po roce jsme zde opět s nabídkou kempu ve španělském Calpe. Loni jsme otestovali ubytování i stravu, prozkoumali možnosti trénování v této sportovci vyhledávané lokalitě a zveme vás na kemp! Od 8. do 18.března si můžete zasportovat pod dohledem mým, Michala Kollerta a Dominika Hopjaka. Čeká vás jak dřina ve vodě, na kole i při běhu, tak kvalitní regenerace v kompenzačním cvičení a mnoho dalšího. Menší počet účastníků je zárukou prvotřídního individuálníého příštupu ke každému z vás - počínaje srazem na letišti v Praze, přes cestu na jih Španělska až po samotné tréninky i rady během pobytu. Pro více informací piště na filip@ospaly.cz - rád vám na vaše otázky odpovím.

Tri vikend v x-bionic® sphere

07.02.2017

Chcete si vyzkouset trate The Championship, ktere se uskutecni na zacatku cervna ve slovenskem Samorine? Prijedte na vikend do resortu x-bionic® sphere. Spolecne potrenujeme, pokecame, spolecne si uzijeme v unikatnim sportovnim komplexu a pripravime se na mistrovstvi ve strednim triatlonu.

Triathlon kemp Calpe 6.3. – 16.3. 2017

31.01.2017

PROČ?
Každý jede na kemp protože se chce připravit na sezonu a nebo si jen vylepšít fyzickou kondici. Ale naším cílem je to, aby jste se nejenom zlepšili a zjistili, že vašemu tělu k tomu nestačí objem a intenzita tréninku, ale jsou to i detaily ve výživě, regeneraci, spravném zapojení celého těla a regenerace především. Na kempu budou přednášky na toto téma jak od Filipa tak i tréninky a přednášky od Dominika. Dozvíte se věci, které v žádné učebnici či příručce najít ani nemůžete.

Email

filip@ospaly.cz

Sledujte nás
webDvorak