AKCE

Calpe 2018

26.01.2018

Po roce jsme zde opět s nabídkou kempu ve španělském Calpe. Loni jsme otestovali ubytování i stravu, prozkoumali možnosti trénování v této sportovci vyhledávané lokalitě a zveme vás na kemp! Od 8. do 18.března si můžete zasportovat pod dohledem mým, Michala Kollerta a Dominika Hopjaka. Čeká vás jak dřina ve vodě, na kole i při běhu, tak kvalitní regenerace v kompenzačním cvičení a mnoho dalšího. Menší počet účastníků je zárukou prvotřídního individuálníého příštupu ke každému z vás - počínaje srazem na letišti v Praze, přes cestu na jih Španělska až po samotné tréninky i rady během pobytu. Pro více informací piště na filip@ospaly.cz - rád vám na vaše otázky odpovím.

Tri vikend v x-bionic® sphere

07.02.2017

Chcete si vyzkouset trate The Championship, ktere se uskutecni na zacatku cervna ve slovenskem Samorine? Prijedte na vikend do resortu x-bionic® sphere. Spolecne potrenujeme, pokecame, spolecne si uzijeme v unikatnim sportovnim komplexu a pripravime se na mistrovstvi ve strednim triatlonu.

Triathlon kemp Calpe 6.3. – 16.3. 2017

31.01.2017

PROČ?
Každý jede na kemp protože se chce připravit na sezonu a nebo si jen vylepšít fyzickou kondici. Ale naším cílem je to, aby jste se nejenom zlepšili a zjistili, že vašemu tělu k tomu nestačí objem a intenzita tréninku, ale jsou to i detaily ve výživě, regeneraci, spravném zapojení celého těla a regenerace především. Na kempu budou přednášky na toto téma jak od Filipa tak i tréninky a přednášky od Dominika. Dozvíte se věci, které v žádné učebnici či příručce najít ani nemůžete.

Email

filip@ospaly.cz

Sledujte nás
webDvorak